0.00 грн.
Зробити замовлення- Наявність: В наявності
Гарантія поверення
Оплата
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Рожева кам'яна сіль, більш відома під назвою гімалайської, як і інші нерафіновані солі, складається з 98% NaCl (натрію хлориду), а також має інші мінерали. До них відносяться сульфати та хлорид калію. Своїм червоним відтінком гімалайська сіль зобов'язана іонам заліза, що містяться в цій солі.
Рожеву сіль у чистому вигляді добувають у віддалених горах Пакистану (частина Гімалайського хребта), у пересіченій та важкодоступній місцевості, яка залишалася незайманою протягом мільйонів років. У тих далеких землях понад 250 млн. років тому були океани, які покривали землю. Коли вони висохли, залишки первісних морів перетворилися на соляні родовища, які повільно консолідувалися та висихали, але залишалися незмінними.
Рожева кристалічна сіль надзвичайно популярна не лише через зовнішній вигляд. Одні використовують її для шкіри, інші вживають у їжу, тим самим отримуючи внутрішній оздоровчий ефект. Незважаючи на те, що гімалайська сіль корисна, при надмірному споживанні вона може завдати шкоди. Перед використанням продукту необхідно ознайомитись з рекомендаціями щодо застосування.
Особливості та склад натуральної рожевої солі.
За смаком гімалайська сіль відрізняється, якщо порівнювати з кухонною сіллю - він інтенсивний, але приємний і м'який, тому готова їжа виходить ароматнішою. Використовуючи гімалайську сіль, можна оживити багато страв.
Гімалайська сіль за хімічним складом схожа на звичайну, столову сіль, але додатково містить кілька мінеральних домішок:
95-98% хлорид натрію;
2-4% калій, кальцій, магній, сірка;
0,01% фторид;
0,01% йоду.
Корисні властивості гімалайської солі в кулінарії:
- зміцнює імунітет;
- допомагає впоратися з гіпертонією та діабетом;
-регулює рівень цукру на крові;
- знижує ризик інфаркту та піклується про серце;
- зменшує м'язову напругу, допомагаючи запобігти судомам;
- нормалізує сон;
- збільшує статевий потяг;
- виводить мокротиння з легень, щоб полегшити дихальні шляхи;
- діє як природний антигістамін;
- забезпечує детоксикацію організму (виводить шкідливі речовини);
- зміцнює кістковий апарат;
- зменшує ймовірність розвитку астми;
- усуває закладеність носа.
Гімалайська сіль на кухні – ще один союзник для здорового способу життя. Її використовують у дієтології для схуднення. Користь рожевої харчової солі полягає у покращенні метаболічних процесів, налагодженні роботи системи травлення.
Відгуків про цей товар ще не було.